NAŠE KADERNÍCKE SLUŽBY

 PRINÁŠAME KREATIVITU A KVALITU KU KAŽDÉMU KLIENTOVI

Trifam salón je tu pre klientov, ktorí rozumejú hodnote a chcú profesionálnu službu. Som odborníčka v strihaní a kolorimetrii, čo znamená, že o váš strih a farbenie sa postará expert s výcvikom a praxou. Každoročne prechádzam školeniami zameranými na najnovšie trendy a techniky a preto zabezpečujem veľmi dobrú kvalitu služieb i produktov v našom obore.

Aby ste mali, čo najlepší pocit zo služby, používam špičkové produkty, vrátane značiek od Tony&Guy, Loreal, Affinage. Práve tieto osvedčené značky pomáhaju vytvoriť strih, farbu, styling s ktorým budete spokojní. Ak si budete chciet udržať skvelý vzhľad budete určite potrebovať nejaké vlasové produkty. Produkty ako šampóny, kondicionéry, lokne zvyšujúce, peny, gély, textúrovače, zvýrazňovače lesku,laky na vlasy, kozmetiku, sušiče vlasov, žehličky, hrebene, kefy, nožnice, a ešte oveľa viac, môžete získať všetko, čo potrebujete u nás v Trifame.

STRIHANIE VLASOV

Perfektný strih je základ úspechu. Ponúkame strihanie pre všetky kategórie. Strihanie pre ženy, mužov, aj deti

FARBENIE VLASOV

Ak chcete byť výrazný a experimentovať s farbami na vlasy, tak sa vložte do našich odborných rúk.:).

STYLING VLASOV

Za styling považujeme buď proces alebo konečné tvarovanie vlasov do účesu. A z Trifamu vždy odchádzate nastylovaný.

SPOLOČENSKÉ ÚČESY

Spoločenský účes by mal byť samozrejmosťou a doplnkom celkovej vašej vizáže. Tieto účesy sú v prevedení od jednoduchších, zložitejších až po náročné.

PORADENSTVO

Poradenstvo ponúkame priamo v salóne alebo elektronicky prostredníctvom môjho Trifam facebooku.

PREDAJ PRODUKTOV

Ak si budete chcieť udržať skvelý vzhľad máme špičkové produkty, vrátane značiek od Tony&Guy, Loreal, Affinage. priamo u nás v salóne.

POTREBUJEŠ PORADIŤ

Medzi najčastejšie problémy s vlasmi, ktoré trápia ženy aj mužov, patrí vypadávanie vlasov, lupiny, mastné vlasy, suché vlasy a rozštiepené končeky. Každý z týchto problémov môže mať hneď niekoľko príčin a všetky môžu mať jedno riešenie, správnu starostlivosť a výživu. Podobný problém?Poraď sa so mnou na facebooku.

Poraď sa na facebooku

OSTRIHAJ SA V TRIFAME A IDEŠ DO TATIER ZA 50€ PRE 4 OSOBY

Pozrieť Apartmán Enjoy